Vaša pozicija: Home Vijesti iz kinologije

Dragi lovci i prijatelji, svojim prilozima obogatite sadržaj ove naše

web stranice. Svoje tekstove i/ili fotografije možete poslati

na e-mail adresu: ls.medjimurske@hls.t-com.hr

KINOLOGIJA
POZIV za Kinološku manifestaciju i Lovni kinološki kup "Sv. Hubert" PDF Ispis E-mail
Image-11. Pozivamo Vas na „Kinološku manifestaciju“, ocjena oblika i ispit prirođenih osobina za pse ptičare, donosače divljači i dizače divljači.
Kinološka manifestacija planira se održati 25.09.2016. (nedjelja) u lovištu XX/102 Donji Vidovec (lovački dom LD "Patka" D.vidovec-Sv. Marija) sa početkom u 8:00 h.

Iz arhive PDF Ispis E-mail

MEÐIMURSKI LOVCI KINOLOZI PRVACI DRŽAVE

Biti prvak države i ići na svjetsko prvenstvo san je svakog kinologa. Upravo u tome su uspjeli Stjepan Ovčar iz Pribislavca i Dragutin Matulic iz Kotoribe, članovi Sportskog kinološkog društva "Međimurje". Uspjeh su postigli u nedjelju u Velikoj Gorici na kupu "Svetog Huberta". Dragutin Ovčar s njemačkom oštrodlakom ptičarkom bio je drugi, čime su sa 85 osvojenih bodova postavi viceprvaci Hrvatske za ovu godinu.
Kotoripčanin Dragutin Matulic s njemačkim kratkodlakim ptičarom, sa 62 boda, bio je treći.
Zbrojem osvojenih bodova i rezultata rada na terenu, međimurski su predstavnici osvojili prvo mjesto, što znači da su ekipni prvaci Hrvatske u Kupu "Svetog Huberta" (m.gr.)